O firmie

Znajdź na naszej stronie

Obrazek ilustrujący obszar działalności OKNOWSTAW jest firmą specjalizującą się w pracach remonto-budowlanych istniejącą na rynku od 2008 roku. Nasza siedziba mieści się w Legionowie, koło Warszawy.
Obsługujemy klientów w promieniu około 50 km do naszej biura. Wbrew temu, czego mogą Państwo się domyślić, nie zajmujemy się wyłącznie montażem i stolarką okienną. Pełną ofertę naszych usług przygotowaliśmy na podstronie  "Oferta"
Doświadczenie pozwoliło nam połączyć atrakcyjną cenę z solidnym produktem. Współpracujemy tylko z najlepszymi partnerami handlowymi. Gwarantuje to naszym Klientom profesjonalne doradztwo oraz dobór właściwej oferty.

Zakup stolarki okiennej i drzwiowej jest decyzją ważną z kilku powodów: stanowi powiązani obciążenia Państwa budżetu, a w przyszłości wpływać będzie na komfort Waszego mieszkania. Stąd tak istotne jest precyzyjne określenie własnych wymagań i trafna ocena szerokiej oferty rynku. Nie jest to zadanie łatwe.

Dlatego też z satysfakcją od kilku lat pomagamy naszym Klientom w wyborze najlepszych dla nich rozwiązań, dostosowując oferty producentów do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika.

Współpracujemy z wieloma dostawcami o uznanej marce i ugruntowanej pozycji na rynku a naszymi klientami są zarówno klienci indywidualni jak i duże firmy.

Poszukujesz sprawdzonego partnera?


Każde zlecenie to dla nas kolejna szansa aby podnieść swoje kwalifikacje i zdobyć cenne doświadczenie. Doskonale zdajemy sobie sprawę z rosnącego rynku usług remontowo - budowlanych i jesteśmy świadomi konieczności świadczenia usług na najwyższym poziomie. Naszej firmie zaufały już dziesiątki zadowolonych i powracających klientów -  chcielibyśmy, aby nasza współpraca z Tobą również tak przebiegła.  

Zadzwoń teraz



Roleta dzień-noc

Realizacje

Obraz mówi więcej niż tysiąc słów - dlatego w dziale "Realizacje" zamieściliśmy zdjęcia z przeróżnych naszych prac. Stosujemy zdjęcia "surowe", bez obróbek ani kadrowania, ponieważ zależy nam na autentyzmie w działaniu. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z nimi a następnie kontaktu.

Zobacz galerię

Adres i dane kontaktowe

Odwiedź nas

ul. Mickiewicza 28
05-120 Legionowo 

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek
9:00 - 17:00
Sobota
nieczynne

Kontakt


+48 793 603 557
+48 536 308 182

Montujemy okna, drzwi, bramy i wiele więcej. Sprawdź nas.